Termal Rulo Yazarkasa

Termal Rulo Yazarkasa

Termal Rulo Yazarkasa
 Yazar Kasa ve Termal Rulo ürünleri, Termal Rulo Yazarkasa Pos Fiyatları, Termal Rulo Yazarkasa Pos Tedarikci, İmalatçı, Termal Rulo Yazarkasa Pos Üretici, Termal Rulo Yazarkasa Pos Toptan Satıcı, Termal Rulo Yazarkasa Pos Çeşitleri, En Yakın Termal Rulo Yazarkasa Pos Üretici, Kaliteli Ribon Etiket, Termal Rulo Yazarkasa Pos Kurumsal Üretici Firma, Termal Rulo Yazarkasa Pos İmalathane, Termal Rulo Yazarkasa Pos Kırtasiye, Tema.com'da binlerce marka ve uygun fiyatlarla! Kampanya Yazar Kasa ve Termal Silindir modellerini almak için hemen tıklayın.

Termal Rulo Kağıt, Yazar Kasa Rulosu, Tema Barkod Etiket Bu nedenle, barkod etiketleri şerit kullanmadan doğrudan, hızlı ve düşük maliyetle basılabilir. Termal etiketler kısa bir süre kullanılır, çünkü üzerinde koruyucu tabaka yoktur ve dış etkenlere karşı dirençli değildir.

Termal Etiket Nedir?

Termal etiket, fonksiyonu İlk olarak, barkod etiket tipindeki termal etiket sorusunu barkodla cevaplayalım. Termal etiket, kağıt üzerinde termal laminasyonla elde edilebilen, koruyucu tabakası olmayan bir etikettir.

Termal Rulo Yazar Kasa, bu özelliği nedeniyle, yazıcının sıcaklığı termal sıvılaştırma işlevini sağlar, böylece kağıda yazdırılabilir. Barkod teknolojisinin bu baskı için teknik bir terimi olmamasına rağmen, termal etiketleme denir

E-posta: info@temabarkodetiket.com


Ürün Karşılaştır (0)


Termal Rulo Yazar Kasa

Termal Rulo Yazar Kasa

Yazar Kasa POS Ruloları, Yazar Kasa Etiket Fiyatları, Çeşitleri, Tedarikci Etiket Üretimci Firma Açı..

88,00€ Vergiler Hariç: 74,58€

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)