Termal Rulo Pos

Termal Rulo Pos

Termal Rulo Pos

 Termal Rulo Kağıt, Yazar Kasa Rulosu, Termal Rulo Pos Fiyatları, Termal Rulo Pos Tedarikci, İmalatçı, Termal Rulo Pos Üretici, Termal Rulo Pos Toptan Satıcı, Termal Rulo Pos Çeşitleri, En Yakın Termal Rulo Pos Üretici, Kaliteli Termal Rulo Pos, Termal Rulo Pos Etiket Kurumsal Üretici Firma, Termal Rulo Pos İmalathane, Termal Rulo Pos Kırtasiye, Tema Barkod Etiket Bu nedenle, barkod etiketleri şerit kullanmadan doğrudan, hızlı ve düşük maliyetle basılabilir.Termal etiketler kısa bir süre kullanılır, çünkü üzerinde koruyucu tabaka yoktur ve dış etkenlere karşı dirençli değildir.

Termal Etiket Nedir?

Termal etiket, fonksiyonu İlk olarak, barkod etiket tipindeki termal etiket sorusunu barkodla cevaplayalım. Termal etiket, kağıt üzerinde termal laminasyonla elde edilebilen, koruyucu tabakası olmayan bir etikettir.

Termal Rulo Pos, bu özelliği nedeniyle, yazıcının sıcaklığı termal sıvılaştırma işlevini sağlar, böylece kağıda yazdırılabilir. Barkod teknolojisinin bu baskı için teknik bir terimi olmamasına rağmen, termal etiketleme denir.

E-posta: info@temabarkodetiket.com


Ürün Karşılaştır (0)


Pos Rulo

Pos Rulo

Pos Rulosu Kağıdı, Pos Rulosu Kağıdı Fiyatları, Pos Rulosu Kağıdı Çeşitleri, İmalatçı, Pos..

101,47€ Vergiler Hariç: 85,99€

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)