Ribon Etiketler

Ribon Etiketler

Ribon Etiketler

 Ribon Etiketler, uygun en iyi ve indirimli fırsatlarıyla ribon etiket fiyatları burada, İmalatçı, Ribon Etiket Çeşitleri kapınıza arayın gelsin.

Ribon Etiketler

Bileşenlerinden biridir ve mürekkep benzeri malzemeleri ince filmlere işlemek için çok ince teknikler kullanılarak yapılır. Kalite ve kullanım alanlarına göre ayrılan farklı tipte balmumu bantları, reçine bantları, Ribon Etiket, bantları, kodlama bantları ve tekstil bantları vardır. Tema Barkod, kullanılan tüm şerit boyutlarını sizin için stokladı. Aynı gün, şerit siparişinize cevap verebilir.

Ribon Etiketi Nedir

Şerit etiketi (başka bir şerit türü), şeride yazdırılan etiket türüdür. Tema etiket üzerindeki film parlak etiket üzerinde olmadığından, kullanılan şerit baskı için termal transfer olarak kullanılabilir. Bu noktada, kaplanmış etiketle kullanılan bandın kalitesi de önemlidir.

Benzer şekilde, kaplanmış etiketin performansından bağımsız olarak bant, etiketin üzerine yazdırılacak metnin belirleyicisidir. Kaplanmış etiketin yüzeyi pürüzsüz veya yarı mattır ve yüzey pürüzsüzdür. Kurulum yerinden kolayca çıkarılamasa da nem, sıvı, sürtünme gibi dış etkenlere karşı koyabilir ve uzun süre kullanılabilir.


Alt Kategoriler