Fastyre Etiket Fiyatlari, Fastyre Etiket Cesitleri, Fastyre Etiket Üretici Firma

Fastyre Etiket Fiyatlari, Fastyre Etiket Cesitleri, Fastyre Etiket Üretici Firma

Fastyre Etiket Fiyatlari, Fastyre Etiket Tedarikci, Fastyre Etiket Cesitleri, Fastyre Etiket Üretici Firma

Fastyre Etiket Çesitleri

Fastyre etiket yazicilarinin Fastyre transfer baskisi için kullanilan siyah film bant rulosudur. Üç katmandan olusur. Koruyucu tabaka "Fastyre Etiket Fiyatlari" polietilen film ve kati mürekkep tabakasi. Kati mürekkep tabakasi polietilen filme yapisir. 30x60, 50x100, 30x50 (2), 40x20 (5), 50x50, 100x100, ebatlarda, Fastyre yazicinin, Fastyre Etiket Cesitleri, Fastyre kafasi, filmin koruyucu tabakasi ile temas halindedir. Isitilmsi Fastyre kafa, koruyucu "Fastyre Etiket Üretici Firma"  tabaka üzerindeki filmi isitarak kati mürekkebi siviya dönüstürür ve etiket kagidina sürülerek istenilen baski seklini üretir. Tüm dünyada üç tür serit vardir.Lamine Fastyre Etiket, Lamine Fastyre Fiyatlari ve  Fastyre yazicinin Fastyre kafasina göre birkaç gruba ayrilirlar.

Fastyre Etiket Fiyatlari

Fastyre Etiket Fiyatlari, Yüksek kaliteli Fastyre Etiket ürünlerimizi satin alabilir "FASTYRE ETIKET" kalite ve garantisine sahip olup, parlak, wellum, chr üzerine baski yapilabilir.

Fastyre Etiket Çesitleri

Fastyre Etiket Çesitleri, Kagit ve plastik etiketler için tüm Fastyre Cesitlerini basabileceginiz "FASTYRE ETIKET" kalitesi ve güvencesiyle mumlu Fastyre ürünleri satin alabilirsiniz.

Fastyre Etiket Üretici

Mat gümüs, opak, polyester, polietilen etiketler için uzun süreli ve deforme olmayan baski için recine seritlerimizi "FASTYRE ETIKET" kalitesi ve güvencesiyle satin alabilirsiniz.

Fastyre Etiket Tedarikci

Etiketinizin dikkat cekmesini isterseniz, Fastyre Fiyatlari "FASTYRE ETIKET" kalitesinde ve size sagladigimiz garantili cesitlerini satin alabilirsiniz.