Baskisiz (Bos) Etiket

Baskisiz (Bos) Etiket

Baskisiz (Bos) Etiket

Baskisiz Etiket, Bos Etiket, Fiyatlari, imalatçi, Çesitleri, Tedarikci, Üretici, Firma, Kaliteli, Ekonomik, Etiketler

Baskisiz (Bos) Etiketler

Baskisiz etiketler. Gerektigi gibi yazdirmak için etiket yazicilari ve barkod yazicilari kullanabilirsiniz. istenilen ebatta etiket yapmak için baskisiz etiketler kullanilabilir ve ürün fonksiyonlari etiketlerin kullanildigi alana göre seçilmelidir. Baskisiz (bos) etiketler, kagit bazli (yirtilmaya karsi dayanikli) ve plastik (yirtilmaya dayanikli) etiketleri içerir.

Bir kagit (yirtilma) etiket örnegi alirsak; kaplamali ve termal etiketler bu türdeki yaygin etiket türleridir. Plastik (yirtilmaz) etiketler arasinda PP ve PE opak ve Silvermat etiket türleri daha öne çikmaktadir. Birinci paragrafta da bahsettigimiz gibi baskisiz (bos) etiketlerde tüm müsteri gereksinimlerini karsilayabilecek çok çesitli ürünler bulunmaktadir.

Baskisiz (bos) etiketlerde etiket türü, kullanilacak alan, yapiskan türü ve etiketin dayanikliligi gibi verdiginiz bilgilere baglidir. Bu nedenle, baskisiz (bos) etiketler satin alirken bu bilgilere özellikle dikkat etmelisiniz. Baskisiz, Bos Etiket ihtiyaçlarinizi dogru bir sekilde iletmek, size en dogru ve güvenilir hizmetleri sunmaya büyük katki saglayacaktir.