Barkod Okuyucular

Barkod Okuyucular

Barkod Okuyucular

 Barkod Okuyucular ve En Uygun Barkod Okuyucu Fiyatları, Barkod Okuyucu Çeşitleri, Tema Barkod'da! Barkod okuyucu markaları, Müşterilerimize Mobil Hizmetle Teslim Edilir.

Barkodu okuyarak, algılanan seri numarasını elektronik ortama iletebilir. Bu adımdan sonra, iletilen bilgiler (bir bilgisayar veya terminal üzerinde) analiz edilecek ve sonuçlar yansıtılacak, böylece bilği girişi daha hızlı ve çok doğru olacaktır.

Barkodu uygun bir okuyucu ile taradıktan sonra, okuyucu siyah beyaz çizgileri elektrik sinyallerine dönüştürür. Kod çözücünün kod çözücüsü, bu sinyalleri anlayabildiğimiz sayılara veya karakterlere dönüştürür.

Barkod okuyucular, tarafından yayılan ışık huzmeleri ve barkod çubukları tarafından üretilen elektronik sinyaller bu okuyucular tarafından algılanır ve sayı veya karakter şeklinde bilgisayara aktarılır.

Barkoddaki siyah çubuklar ışığı emer ve boşluk ışığı yansıtır. Bu nedenle elektronik bir sinyal oluşur. Barkod okuyucuların, farklı arayüzleri olabilir. Klavye, seri port veya USB ile bağlanabilirler. Ayrıca, RF barkod okuyucuları da vardır. Kablosuzdurlar ve taranmış barkodları aktif alanlarındaki bilgisayara anında iletebilirler.

E-posta: info@temabarkodetiket.com


Alt Kategoriler