A4 Lazer Etiket

 Lazer etiketlerin burada uygun fiyatları ve indirimleri vardır. En ucuz lazer etiket türünü almak için tıklayın.

 Basılabilen, toner kullanarak en iyi baskı performansı için tasarlanmış dayanıklı A4 Lazer Etiketler'dir ve standart       siyah  lazer yazıcılar ve renkli yazıcılar ile donatılmıştır, böylece müşterilerin talep üzerine şirket içinde baskı yapmasını   sağlar.  Etiket, toner kartuşunun benzersiz bir yüzey kaplamasına sahiptir ve mükemmel baskı kalitesi ve dayanıklılığı elde etmek       için orijinal üreticinin tonerini kullanabilir.

 Lazer yazdırılabilir etiket kağıdı, istediğiniz harf boyutuna veya "küçük kağıt" biçimine sahiptir ve ön baskıdan sonra kıvrımı büyük   ölçüde azaltarak etiketin bütünlüğünü koruyabilen yüksek dereceli "düz" kağıda sahiptir. Etiketteki A4 kağıdı

 A4 lazer yazıcı, kullanılabilirliği nedeniyle popülerdir. Çoğu işyerinde birden fazla lazer yazıcı bulunur, bu nedenle sermaye   ekipmanı satın almaya gerek yoktur ve yazıcıda herhangi bir sorun varsa, etiket üretimine devam etmek için ikinci bir yazıcı   kullanılabilir. Lazer baskı, orta hacimli baskı döngüleri için çok uygundur ve çeşitli etiket boyutları (Letter boyutuna kadar) ve 1200   dpi ve daha yüksek baskı kalitesi sağlayabilir.


Bu kategoride ürün bulunamadı.