Barkod Etiketler

Barkod Etiketler

Barkod Etiketler

 Barkod Etiket, Fiyatları, Çeşitleri, Üreticileri, Tedarikci, İmalatçı, Kurumsal, Boş Etiketler, Pos, Yazarkasa Pos, Kaliteli, Modelleri, En Ucuz, Yapışkanı, Baskılı, Sistemleri, Matbaa, Toptan, Okuyucu, Kırtasiye, Satın al, Baskısız, Bilişim, İmalathane, Ücretsiz, Teslimat, Mobil, Firmaları, Şatış Yeri, etiket hizmeti vermekteyiz.

Barkod Etiket

En Uygun Barkod Etiket Fiyatları, Barkod Etiket Tedarikci, Barkod Etiket Üretici, Barkod Etiket Toptan Satıcı, Barkod Etiket Çeşitleri, En Yakın Barkod Etiket Üretici, Kaliteli Barkod Etiket, Barkod Etiket Kurumsal Üretici Firma, Barkod Etiket İmalathane, Barkod Etiket Kırtasiye, Söylenince aklımıza bir çok değişik etiket türleri gelir. İnternet ortamında mağazacılığa, basılı materyallerden bütün imalat alanlarına kadar etiketin her zaman özel önemi var. Her zaman etiket nedir ve ilerisinde Barkod etiket nedir suallerinize yanıt verelim. Ondan sonra ise Barkod etiket özelinde sizleri bilgilendirelim. Etiket, tek başına bir ürün olmakla birlikte bir ürün hakkında nominal bilgilerin yazılı olduğu ve o ürüne birleştirilen bir pilakadır.

Barkod etiketi; farklı boyutlarda dikey çizgiler ve paralel boşluklardan oluşur. Dikey çizgilerdeki barkodlar ve bu dikey çizgilerdeki boşluklar hakkında bilgi içerirler.

Barkod Etiket Ebatları

Kullanılan ortama ve ürüne bağlı olarak barkod etiket boyutu seçimi de çok önemlidir. Bu seçeneklerden ilk belirleyici kriter her zaman etiketin yapıştırılacağı alandır. Bu nedenle, birçok farklı barkod etiket boyutu vardır. Barkod etiketinin boyutu milimetredir. Çok küçük bir boyuttan başlayarak, "30×20, 35×25, 40×20, 50×20, 40×40, 60×25" gibi farklı boyutlar seçebilirsiniz. . Kısa barkod etiket boyutu; 30×20 mm. Boyut 100x150 mm'dir. En büyük kare ve dikdörtgeni bularak, daha büyük bir orana sahiptir ve gerektiği gibi herhangi bir boyut sağlayabilir. Tüm barkod etiketlerinin boyutlarını burada bulabilirsiniz.

Barkod Etiket Çeşitleri

Barkod etiketleri, işleme yöntemine bağlı olarak iki farkı vardır. Sıcak Barkod etiketleri, ve kaplamalı Barkod etiket, Burada, barkod etiketlerinin seçimini, kullandığınız Barkod okuyucusunun türüne ve birçok standarda (örneğin, kullanılacak kağıdın koruma koşulları, raf ömrü, etiketin yapıştırıldığı alana) göre ayarlayabiliriz. Termal barkod etiketinde, koruyucu film yoktur ve önünde termal olarak lamine edilmiştir. Öte yandan, kaplanmış Barkod etiketleri, koruyucu bir tabakaya sahiptir ve daha dayanıklıdır, ancak şerit kullanımını gerektirir. Her iki Barkod etiketi, şekli de her zaman aynı boyutu sağlayabilir. Termal olarak çalıştırılan bir barkod okuyucunuz varsa ve en son araştırmaya sahipseniz, etiketli termal barkodları kullanabilirsiniz.

Uzun vadeli Dayanıklılık gerektiren ürünler ve alanlar için seçilmesi gereken kaplamalı Barkod etiketlerini, kullanmak için, şeritleri kullanmaya uygun bir barkod okuyucu gereklidir. Bu makalede, sıcak barkod etiketlerinin ve kaplamalı barkod etiketlerinin kullanıldığı alanlar hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Barkod Etiketi Fiyatı

Barkod etiketinin fiyatı, nedir ve barkod etiketinin şu anki fiyatı nedir? Satın alınması gereken tüm ürünler için fiyat çok önemlidir.Barkod etiketi fiyat bilgisinde, kaplamalı etiketler ile aynı boyuttaki termal etiketler arasında fiyat farkı yoktur. Barkod etiketlerinin fiyatı, etiketin boyutuna bağlı olarak değişir ve fiyat genellikle boyut değiştikçe artar. Bununla birlikte, en önemli nokta, etiket boyutu değiştikçe barkod etiketlerinin maliyetinin doğru bir şekilde değişmeyeceğidir. Örneğin, 30 × 20 etiketin alanı 6 cm2 ve maliyeti 5 TL'dir. Buna dayanarak, 8 cm2 alan oranına sahip bir etiketin fiyatı 6.74 TL'dir, ancak bu tam fiyat değildir. Bu nedenle, barkod etiketinin fiyatını kendi kendine değerlendirmek doğrudur. Mevcut tüm barkod etiketi fiyatlarını burada bulabilirsiniz

E-posta: info@temabarkodetiket.com


Alt Kategoriler